O nás

Cílem Centra zdravé výživy zvířat je zdravý a spokojený život Vašeho mazlíčka.

Naši výživoví poradci jsou odborně školeni tak, aby byli připraveni doporučit to nejvhodnější a nejkvalitnější krmivo. Jsme napojeni přímo na výrobu, tudíž granulky jdou čerstvé přímo k Vašemu mazlíčkovi a tak neleží nikde ve skladu nebo na prodejně. Námi doporučené krmivo obsahuje veliký podíl sušeného masa - nikoli masokostní moučku, přírodní vitamíny, minerální látky. Obsahuje vysoký podíl chondroprotektiv pro zdravé klouby a pohybový aparát.

Základem je rýže a kukuřice. Neobsahuje žádnou sóju ani pšenici, které mohou být pro Vašeho mazlíčka alergenem.

Obsahují samozřejmě i probiotika, které společně s vitamíny podporují imunitní systém a podporují lepší trávení. Dobrým ukazatelem kvality produktu je obsah popele. Uvedením popela v procentech neznamená, že by v granulích opravdu byl. Jedná se o povinný údaj, který v sobě ukrývá informaci, kolik popela vznikne při spálení žehem 1kg granulí. Zůstatkem jsou anorganické látky (Hrubý popel), což je nejpřesnější údaj o kvalitě granulí. (čím nižší %, tím kvalitnější krmivo)

Ceny produktů jsou konečné, tedy včetně balného a poštovného. Kurýrní službou Vám dopravíme granule až do domu a hlavně Vám poskytneme odborné rady od našich výživových poradců, kteří jsou napojeni na tým odborníků včetně veterináře a výrobu, kde tlumočí vaše rady a poznatky.

Proto udělejte pro svého jedinečného mazlíčka to nejlepší a kontaktujte jednoho z našich výživových poradců!